O NAS

O NAS

O Firmie

Kamtech, to nie kolejna maszynka o 10 ostrzach…;-) Kamtech to profesjonalne partnerstwo, w którym możesz korzystać z kilkunastoletniego doświadczenia zdobytego w branży narzędziowej i budowlanej. KAMTECH to przyjaciel, który dzieli się wiedzą, ale również słucha klientów i uczy się korzystając z ich doświadczenia. Nie odwracamy się od problemów, ale je rozwiązujemy, o czym przekonasz się już przy pierwszej wizycie. Oferowane przez nas narzędzia spełniają wymogi przetargów oraz zapytań ofertowych.

Nasi klienci to profesjonaliści jak i majsterkowicze, poszukujący fachowego wsparcia w doborze „tradycyjnych” narzędzi i osprzętu oraz specjalistycznych produktów z branży budowlano-remontowej, montażowej, energetycznej czy motoryzacyjnej. To również klienci potrzebujący indywidualnych szkoleń z obsługi oferowanych w przez nas produktów.

Siedziba Kamtech mieści się w Kielcach, co nie przeszkadza obsługiwać klientów z całej Polski.

Ponadto nasza działalność to nie tylko sklep z narzędziami i elektronarzędziami, ale współpraca na etapie realizacji Twoich zleceń i inwestycji.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

KAMTECH to:

NASZ SKLEP

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.